FM Bağımlısı BağışBildiğiniz gibi Football Manager içerik üreticileri Twitch, YouTube veya başka alanlarla bir şekilde para kazanıyorlar, belli bir gelire sahip oluyorlar fakat ben tüm paylaşımlarımı Twitter’dan paylaşabildiğim için bir gelirim yok maalesef.

Yapacağınız bağışlarla hem sitemizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz, hem de Twitch yayını ve birbirinden kaliteli YouTube içerikleri üretmemde yardımcı olabilirsiniz. Buradan elde edebileceğim bağışlar ile tek amacım kendime -bahsettiğim gibi- Twitch ve YouTube yayınları açabileceğim bir bilgisayar sistemi kurabilmek.

Yapılan bağışlara göre bazı teşekkür ödüllerimiz de olacaktır. Hemen bahsedelim onlar neler?

  • 50-100 TL arası bağış yapanlar: Football Manager ya da Futbol Temalı Kupa Bardak
  • 100-200 TL arası bağış yapanlar: Üstte bahsedilen bardak + Teşekkür Plaketi
  • 200 TL ve üstü bağış yapanlar: Bahsedilen bardak + Bardak Altlığı + Teşekkür Plaketi + Futbol Temalı Basit Şık Polo Yakalı Tişört (Hangi tişört olduğunu Twitter üzerinden DM yoluyla ya da [email protected] aracılığıyla sorabilirsiniz.)

ÖNEMLİ: Tabii bu ödüller de tamamen isteğe bağlı, ödül istemeyen olursa da ödül almayabilir tabii. Ödülleri almak isteyen kesinlikle bağış yaptıkları dekontu bana twitter.com/fmbagimlisi sayfasından DM olarak ya da [email protected]’a mail atmaları gerekmektedir.

Siz de üç-beş demeden ne kadar bağışta bulunursanız her şey çok güzel olabilir. Unutmayın ki bu bağışlar tamamen gönüllülük esasıyla yapılır, hiçbir zorlama yoktur. Bağışlarınızı üç hesabımdan birine gönderebilirsiniz. Bunlar: Finansbank, Yapı Kredi ve Papara. Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler.

  • Finansbank IBAN numarası: TR300011100000000081566880
    İsim: Mustafa Anıl Benli
  • Yapı Kredi IBAN numarası: TR560006701000000074672600
    İsim: Mustafa Anıl Benli
  • Papara numarası: 1286258878

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!