Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, İngiltere Premier Lig’de!


Evet sevgili bağımlılar, ülkemizin en büyük 3 takımı aldık, götürdük ve adaya yerleştirdik. Hep aynı kariyerleri oynamaktan artık sıkıldıysanız, artık farklı bir şeyler istiyorsanız, işte bu kariyer tam size göre!

Türkiye’de defalarca kez şampiyon oldunuz, peki ya aynı takımla İngiltere’de? Liverpool, Man. City, Man. U., Chelsea, Arsenal, Tottenham gibi dünya devleri karşısında ne performans göstereceksiniz, bizi bilgilendirmeyi unutmayın!

Neleri Değiştirdik?

Gördüğünüz gibi her 3 takım da İngiltere’de yerlerini almış bulunmakta. Galatasaray’ın 11., Fenerbahçe’nin 16. ve Beşiktaş’ın da 19. olacakları ön görülüyor medya tarafından.

Görsellerde göründüğü gibi, her 3 takımın da stadyum ve antrenman tesisleri İstanbul’dan Londra’ya taşındı.

Her 3 takımın da 15’in altında olan tesislerin hepsini 15’e tamamladık ve böylece Premier Lig’in seviyesine az da olsa yaklaşılmış oldu.

Her 3 takımın da transfer bütçesini 20 milyon Euro’ya çıkardık.

Herkes eksiği olan bölgeye rahatça transferini yapabilsin ve küme düşmesinler diye, mecburen bazı değişiklikler yaptık. Umarım eğlenceli bir kariyer olur. Sonuçlarınızı bana belirtmeyi unutmayın.

Yama Kurulumu

Rar’dan çıkaracağınız dosyayı
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\editor data
içierisinde atın. Daha sonra oyuna girip, yeni kariyer açın. Yeni Kariyer’e ilk bastıktan sonra karşınıza gelen ekrandan sağ üstteki kısımdan yamayı seçin ve kariyer kurulumuna devam edin. Keyifli oyunlar, bağımlı! 🙂

Rar dosyası şifre sorarsa: fmbagimlisi

İNDİR


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum