FM 20 Cut-Out Yüz Paketi


0
1 Paylaşım

BU PAKETİ FOOTBALL MANAGER’IN ÖNCEKİ SERİLERİNDE DE KULLANABİLİRSİNİZ!!!

Bağımlısı olduğumuz Football Manager oyununun logolarla birlikte en can sıkıcı tarafı bütün oyuncuların herhangi bir fotoğrafının olmamasıdır. İşte size benim de tercihim olan, mükemmel Cut-Out Faces Megapack!

Paket İçeriği

Sortitoutsi tarafından yapılmış Cut-Out Faces Megapack, Football Manager’deki mevcut olan en büyük yüz koleksiyonudur. Bütün oyuncular sadece yüzleri kesilmiş şekilde bulunur. Bu yüz paketini indirdiğinizde, 200.000’den fazla yüz indirmiş olacaksınız. Bu yüzden boyutu biraz büyüktür. 🙂

Oyun İçi Görüntüler

Paket Kurulumu

Dosyayı aşağıdaki İNDİR butonuna tıklayıp indirdikten sonra bir “.rar” dosyası çıkacaktır. Bu dosyayı çıkarın ve çıkarılan dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics\faces içerisine atın.

Uyarı: Graphics veya faces dosyaları yoksa, kendiniz oluşturun.

Bunu yaptıktan sonra oyunu açın ve “Tercihler” ve ardından “Arayüz” e gidin. Aşağıdaki iki kutu görüntüdeki gibi olduğundan emin olun:

  • Sayfaların yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullanın
  • Tercihlerde değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenile

Şimdi “Önbelleği Temizle” yi tıklayın.

Bu kadar basit. Her şey bitti ve sırada oyunu girip, logolu Football Manager‘in tadını çıkarmak kaldı. Artık oyununuza girip kariyerinize başlayabilirsiniz. Bu arada logoların aktif olması için yeni kariyer açmanıza gerek yok. Her kariyerinizde logolar görünecek. Keyifli oyunlar, bağımlılar! 🙂Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

0 Yorum