FM Bağımlısı 21 Yaş Altı Yerli Kadrosu


FM Bağımlısı takipçilerinin seçmiş olduğu diziliş ve oyuncular sizlerle! En iyi 21 Yaş Altı Yerliler tam da aşağıda!

Diziliş

Takipçilerimizin kullandığı oylar sonucunda; 28 oyun 11’i 4-2-3-1 seçeneğine kullanıldı ve böylece dizilişimiz belli oldu.

Kaleci

Toplamda 76 bağımlının oy kullandığı ankette, oyların tam yarısını alan Altay Bayındır kadromuzun ilk oyuncusu oldu.

Altay Bayındır, Fenerbahçe’de as kaleci olarak görev yapmaktadır.

Sağ Bek

Kaleci seçiminden sonra takipçilerimiz kadromuzun sağ bek seçimi için oy kullandı. Toplamda 68 oy kullanılan sağ bek anketinde en fazla oy alan isim Mert Müldür oldu.

Mert Müldür, geleceği parlak ve aynı zamanda stoper oynayabilen harika diyebileceğimiz bir pırlanta.

Stoper – 1

İlk stoperimiz bizi pek yanıltmayan bir sonuç oldu ve kullanılan 60 oyun yarısından fazlasını alan Merih Demiral oldu!

Merih Demiral, Juventus’ta forma giyen ve Türkiye tarihinin en büyük defans oyuncularından biri olabilecek bir potansiyele sahip.

Stoper – 2

İkinci stoper anketimizde harika bir çekişme vardı. Açıkçası Ozan Kabak’ın çıkmasını bekliyordum fakat burada da Ravil Tagir kullanılan 45 oyun yarısından fazlasını alarak, kadroya girmeye hak kazandı!

Ravil Tagir, şu anda Altınordu’da forma giymekte ve Altınordu’nun Türk futboluna sunduğu altın çocuklardan bir tanesi daha. Şu an 17 yaşında olan genç yeteneğimizin peşinde birçok Avrupa kulübü vardır.

Sol Bek

Sol Bek seçimimizde 35 oy kullanıldı ve sürpriz olmadan, kadromuza girecek olan genç oyuncumuz Süleyman Luş oldu.

Süleyman Luş, Galatasaray altyapısından çıkmıştır ve geleceği çok parlak olarak görülen beklerin başında yer almaktadır.

Orta Saha – 1

Orta Saha seçimlerimizde çok fazla seçeneğimiz vardı ve 50 oy kullanıldı. Herkesin arasından sıyrılan Ömer Faruk Beyaz kadromuza giren ilk orta saha oyuncusu oldu.

Ömer Faruk Beyaz, Fenerbahçe altyapısından çıkmış ve kulüp tarihinde altyapıdan çıkan en yetenekli genç oyunculardan biri olarak gösteriliyor.

Orta Saha – 2

Orkun Kökcü oylama sırasında kadroya gireceğini en çok tahmin ettiğimiz isimlerden diyebiliriz. Kendisi kesinlikle bu kadroya girecek bir yetenekte.

Orkun Kökcü, şu anda Feyenoord’da forma giymekte ve 19 yaşındadır.

Sağ Açık

Cengiz Ünder! Tabii ki kendisi bana göre kadronun Merih ile birlikte en banko oyuncusu. Yeteneği ve yaptıkları da zaten tartışılmaz. Hem FM’de hem reelde nasıl bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz zaten.

Cengiz Ünder, Roma’da forma giymektedir ve her geçen gün yeteneğine yetenek katacağından hiç şüphemiz yok.

Ofansif Orta Saha

Açıkçası buradan Erkan Eyibil çıkacağını hiç düşünmüyordum. Çok az oy kullanıldığı için olabilir, zira Ferdi ve Mustafa Kapı’nın ondan iyi olduğunu düşünüyorum.

Erkan Eyibil şu anda 19 yaşında ve Mainz’de forma giymektedir.

Sol Açık

Sol açık mevkimizin oyuncusu az oy da kullanılsa Naci Ünüvar oldu. Naci Ünüvar oldukça genç ve çok büyük yetenek. Dünyanın en büyük topçularından biri bile olabilecek kapasitede bir insan.

Naci Ünüvar, şu adna Ajax forması giymekte ve gelecekte hangi milli takımı tercih edeceği bilinmiyorum. Dileyelim de Türkiye’mizi seçsin.

Santrafor

Santrafor mevkimize tam 110 oy kullanıldı ve kazanan 47 oy ile Ahmed Kutucu oldu. Santraforlarda da çok fazla yetenekli oyuncu seçeneğimiz var tabii ama Ahmed Kutucu bambaşka bir yetenek.

Ahmed Kutucu şu anda 20 yaşında ve Schalke 04 forması giymektedir.

Tam Kadro

Anketlerimize katılan tüm bağımlılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sıradaki anketimizin nasıl bir kadro olmasını istiyorsanız, yazının sonunda yorum yaparsanız çok memnun kalırım.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum