FM Scout Editor 20


Football Manager 2020 için ilk gerçek zamanlı editör. Resmi Oyun İçi Editör’e güçlü bir alternatiftir. Temel keşif özellikleri ile birlikte yer alır. Sade, basit ve şık bir görüntü ile kolayca her oyuncuyu, personeli, takımı veya kadroları, neyi isterseniz gözlemleyebilirsiniz.

Tabii ki her editör programı gibi bu da bir yere kadar ücretsiz. Her özelliğini ücretsiz olarak kullanamıyorsunuz fakat çoğu özelliğinden yararlanabiliyorsunuz.

Peki gerçek zamanlı editör ne demek?

Gerçek zamanlı editör şudur, siz Football Manager 2020 oynarken, tarihi ilerlettiğinizde yani oyunu devam ettirdiğinizde FM Scout Editor’e tekrar baktığınızda orada da tarih sizin şu an olduğunuz tarihtir.

Mesela oyunda tarih 09.10.2021 ve siz bu tarihte FM Scout Editor 20 programını açtınız ve oyunu yüklediniz. Programda da tarih 09.10.2021’i gösterir. Siz oyunu devam ettirdiniz, bayağı bir oynadınız ve FMSE’ye hiç girmediniz fakat hala arka planda çalışıyor. Oyunda tarih oldu 22.10.2021, FMSE’ye girdiğinizde biraz bekleyince programda da tarih 22.10.2021 olur ve tam o zamanki verileri görürsünüz. Of, çok detaylı anlattım. 🙂

Kurulum

  • İndirilen .zip dosyasını çıkarın ve setup.exe dosyasını çalıştırın.
  • Kurulum tamamlanana kadar talimatları izleyin.
  • Football Manager 2020’yi çalıştırın ve kaydettiğiniz oyunu yükleyin.
  • FM Scour Editor 20’yi başlatın ve ana menüden “Oyunu Yükle” ye tıklayın.

Bu kadar basit. Kimilerinin kesinlikle karşı olduğu (ben de pek sevmem ve kullanmam da) kimilerinin de bu programlarsız oynayamadığı kimilerinin de sadece eğlence olsun diye kullandıkları FM Scout Editor 20 sizinle. Aşağıdaki İNDİR butonuna tıklayın ve FM Scout sitesine gidip dosyayı indirin. Gerisini sadece Kurulum başlığı altında anlattım. Keyifli oyunlar, bağımlılar! 🙂Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum