FM 2019 Mobile Yüz ve Logo Paketi


FM 19 Mobile – Logo Paketi – Yüz Paketi, SEGA adlı oyun firması tarafından geliştirilen ve bu sene FM 19 Mobile olarak yayınlanan oyunun eğlencesini ve gerçekçiliğini arttırmak için hazırlanan oyun dosyalarıdır.

Bildiğiniz gibi Football Manager 2019 Mobile da bulunan lisans korumasının kırılmasına rağmen oyun içerisinde yer alan isimler ve grafikler çeşitli lisans hakları nedeniyle gerçeğe benzer şekilde adlandırılmış. Aşağıda bulunan Football Manager 2019 Mobile Logo Paketi , Football Manager 2019 Mobile Yüz Paketi ile oyunu gerçek isimler ve grafiklerle oynayabileceksiniz.

Kurulumlar

  1. Logo Paketi Kurulumu: rar içindeki klasörü Documents/Sports Interactive/Football Manager 2019 Mobile/normal/graphics/logos içine çıkartın. Eğer normal/graphics/logos klasörleri yoksa, kendiniz oluşturup daha sonra çıkarma işlemi yapın. Son olarak aşağıdaki yeşille yazan işlemi yapın.
  2. Kit Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/football.manager.games.fm19.mobile/files/installed/graphics içerisine çıkartın.
  3. Face Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/football.manager.games.fm19.mobile/files/installed/graphics içerisine çıkartın.
  4. Son olarak oyun ana menüsünde Ayarlar > Görüntüle > Kullanıcı Arayüzü > Temayı Yeniden Yükle yapın ve telefonu yeniden başlatın. Kit ve logo paketi uygulanacaktır.

Paket İçerikleri

*Kit Paketi İçeriği: Premier League(İngiltere), Ligue 1 (Fransa), Bundesliga (Almanya), Serie A (İtalya), La Liga (İspanya), SporToto Süper Lig (Türkiye)

*Logo Paketi İçeriği: 11,540 standart takım, turnuva ve ulusal logo içeriyor.

*Yüz Paketi İçeriği: En iyi 2,700 oyuncunun yüzünü içeriyor.

İndirme Linkleri


Kaynak: indirGO.clubBeğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum