FM20 – Hertha Berlin Kariyeri 1. Bölüm


Hertha Berlin Hakkında:

Hertha BSC, Almanya’nın Berlin kentinde kurulmuş olan ve Bundesliga’da mücadele eden spor kulübüdür. Hertha Berlin maçlarını Almanya tarihi için son derece önemli olan Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda yapmaktadır. Kulüp 1892 yılında 4 genç tarafından kurulmuştur. En başarılı dönemini 1930’lu yıllarda yaşamış ve bu dönemde iki şampiyonluğu bulunmaktadır.

Hertha Berlin’e göreve geldikten sonra ilk amacım elimdeki kadro yapısına uygun bir strateji ayarlamak olacak. İlk sezon olması ve transfer piyasasında Hertha Berlin’in zaten aktif bir rol oynamış olmasından dolayı transfer yapmayı şimdilik düşünmüyorum.

2019-2020 Sezonunu 4-2-3-1 dizilişi ile oynayacağız. Dilrosun ve Arne Maier gibi önemli oyuncularımızın sakatlığı bizi biraz zorlayacak. Hertha Berlin altyapısında bulunan Türk oyuncu Muhammed Kiprit, Türk Asıllı Emincan Tekin dahil olmak üzere gelecek vadeden oyuncularımızı da yakından takip edeceğim.

Hazırlık Kampı Süreci

Hazırlık Kampı’nda takımı tanımak ve sezona mutlu başlamak adına kısmen kolay takımlar ile oynadığımız bir hazırlık süreci geçirdik.
Liverpool ve Atalanta gibi üst düzey 2 takımla da maç yaparak Hazırlık Kampı Süreci’mizi tamamladık. Sezona zorlu maçlar ile başlayacağız…

2019-2020 Sezonu 10 Haftalık Fikstür

2019-2020 Sezonunda DFB-Pokal 1.Tur rakibimiz Viktoria 1889 oldu. Lige ise “Büyük Patron” Bayern Münih, Wolfsburg , Schalke maçları ile başlayacağız. Zorlu başlangıçlar ligin geri kalanında erkenden fikir sahibi olmamız açısından çok önemli…

2.Bölümde görüşmek üzere. ^^

İkinci Bölümü Okumak İçin Tıkla!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!