FM Bağımlısı 25 Nisan 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Ben sitenin kurucusu olan Mustafa Anıl Benli. 1996 yılında Malatya’da doğdum ve hala ODTÜ’de uzun süren eğitimimi sürdürmekteyim.

FM Bağımlısı, Football Manager oyuncuları için oluşturulmuş basit ve amatör sitedir. Asıl amacımız sizin bu oyunla ilgili ulaşmak, öğrenmek veya bilmek isteyeceğiniz şeyleri sitemizde yayımlamaktır.

Sitemizde isteyen herkes yazılarını yayımlayabilir. Tabii ki bazı koşullardan geçmesi gerekiyor, bu kontrolü de bizzat kendim yapıyorum. Dolayısıyla diğer amaçlarımızdan bir tanesi de Football Manager için yazmak isteyen arkadaşlarımıza uygun bir platform oluşturmak, onların tanıtımını/reklamını yapmak.


Sitemizde önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de çalma, alıntı yapma vs. olaylarıdır. Biz başka sitelerden aldığımız ne varsa hepsinde kaynak gösteriyoruz veya direkt o siteye giden bir link koyuyoruz. Aynısını kendi sitemiz için yapılmasını bekliyoruz. Sadece kaynak gösterildiği müddetçe sayfamızdan herhangi bir şeyin alıntılanmasına izin veriyoruz.


Sitemizden indirdiğiniz her dosyayı virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ediyoruz. İndireceğiniz dosyalardan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir hasardan sitemiz sorumlu tutulamaz.