RAVİL TAGİR – Kazaklar’da Mütevazi Bir Türk Omurga


Bugün sizlere Kazak asıllı ismini pek duymadığınız,elinizden kaçırırsanız pişman olacağınız müthiş bir omurga sunuyorum. RAVİL TAGİR!

2003 doğumlu bu Kazak kardeşimiz, İzmir semtinin mütevazi yerinde oturan geleceğin omurgası ,savunmanın bel kemiği. Daha 17 sinde acaba alsam bana ne verir gibi sorunsalları ileride kökten çözecek bir kardeşimiz.

Her güzelin olduğu gibi bizim bu kardeşimizin de bir kusuru var. Zihinsel olarak zaman zaman büyük maçlara hazırlamamız,oyuna adapte olamaz ama öyle güçlü ve teknik bir stoper ki ansızın araya bir top atar oyunu değiştirir. Maç uzatmalara gider seni oyunda tutar. RAVİL en büyük gelişimi de burada gösteriyor.. Zihinsel aynı kalsa da fiziksel olarak sürekli gelişme gösteren RAVİL kesinlikle yanına da teknik biriyle muhteşem iş yapacak bir omurga. 20 yaşına kadar kiralık oynayan bu kardeşimiz, 20’sinden sonra büyüklerin radarına giriyor,elinizi çabuk tutmak da fayda var. Şahsen eğer savunmayı da önde kuran bir oyun yapınız varsa RAVİL tam size göre ve en az 10-11 sene ihtiyacınızı giderir. Puanım 8/10


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum