WOLVES İNCELEMESİ


NEDEN WOLVES?

İngiltere!yi fethetme zamanınız gelmedi mi? Bunun daha görkemli olması için önerebileceğim takımlardan bir tanesi Wolverhampton yani Wolves. Nuno Santo’nun yerine gelerek ve bu vereceğim püf noktaları da alarak onun başarılarını geçerek bu takımı Premier Lig ve EURO CUP’ta şampiyonluğa neden ulaştıramayasın? Alta daha detaylı olarak incelediğim YouTube videomu bırakıyorum. Abone olup beğenirseniz teşekkür ederim.

GENEL BİLGİ

Görselde de gördüğümüz gibi medya beklentisi 8. olmamız. Kulüp kültürü Nuno’dan ötürü Portekizli oyuncuların transferini istiyor. İtibarı artırmak içinse tanınmış oyuncuları transfer etmenizi istiyor. Transferleriniz tanınmış oyuncular mı wonderkidler mi olacağı tamamen size kalmış. Altyapıya önem de veriliyor. Antrenman ve altyapı tesislerimiz de gayet iyi durumda.

HEDEFLER

Genel olarak EURO CUP’a katılmanız bekleniliyor ama sizin hedefiniz Şampiyonlar Ligi olacak tabii ki. Maaş bütçesinin aşılmamasını söylememe gerek yok artık zaten zorunlu.

KADRO

Nuno Santo’nun da genelde kullandığı diziliş bu yönde. Diziliş kısmı değişkenlik gösterebilir ama stoper rotasyonumuz az, bu yüzden 3’lü defans önermiyorum. Kadro derinliğiniz kötü as kadronuzdaki sakatlıklar büyük sıkıntılar yaşatabilir.

TRANSFER VE GÖZLEMCİLİK

Bütçeniz 15M €. İlk olarak bek fazlalığı var. Beklerinizi satarak bütçenizi artırabilirsiniz. Stoper, orta saha ve kanat almanızı öneririm.

Gözlemcilik ağınız da gayet iyi görüldüğü gibi.

KULÜP ÇALIŞANLARI

Çok iyi değiller değiştirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca https://www.fmbagimlisi.com/tavsiyeler/personel-tavsiyeleri/ bakabilirsiniz.

Youtube videom da aşağıda. Herkese Bol FM’li günler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sifaci

0 Yorum